Menü

Hayalimiz, kapılarını açtığı ilk günden itibaren bir klasik haline gelecek ve herkese ilham verecek kahveciyi yaratmaktı. İlk göz ağrımız olan Gayrettepe şubesinin içerisinde kavurma alanı, yaratıcı bir mutfak ve kolektif bir dükkan bulunuyor. Burası aynı zamanda Petra'nın tüm operasyonlarını yürüttüğü laboratuvarı ve üretimhanesi.


Petra Topağacı tam bir mahalle kahvecisi olarak Nişantaşı’nın tarihi Topağacı muhitinde açıldı. 1930'lardan esinlenmiş dokusu, bar yemekleri menüsü ve servis anlayışı ile unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.


2014 yazından beri Kanyon AVM içerisinde yer alan Petra Kiosk, haftada 7 gün özenle hazırladığı kahvelerini, harika bir atıştırma menüsüyle birlikte sadece TO-GO olarak servis ediyor. Sezonluk kahveler, fırından taptaze çıkan ürünlerle buluşuyor. Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler için de, arka bahçede yemyeşil bir oturma alanı yer alıyor.


Petra’nın en yeni şubesi gururla sunar: fütüristik bir bar tasarımı, etkileyici bir mutfak ve olmazsa olmaz kahveler. Siparişleri paket yaptırıp götürmek de, saatlerce zaman geçirmek de mümkün. Yenilenen Mudo Concept'in girişine konumlanan Maslak şubesi, günün her saati benzersiz bir deneyim yaşamak isteyenler için birebir.


Kolektif House Levent'in içinde yer alan Petra Kantina, üye olan olmayan herkese kucak açıyor. Nitelikli kahvelerini ve Kolektif House için hazırlanan özel yemek menüsünü, hafta içi her gün tüm misafirlerine keyifle sunuyor.


42 Maslak'taki Kolektif House'un içinde, bir diğer Petra Kantina şubesi yer alıyor. Nitelikli kahvelerini ve Kolektif House için hazırlanan özel yemek menüsünü; hafta içi her gün tüm misafirlerine keyifle sunuyor ve üye olan olmayan herkese kucak açıyor.