KAFELERİMİZ

GAYRETTEPE

Hayalimiz, kapılarını açtığı ilk günden itibaren bir klasik haline gelecek ve herkese ilham verecek kahveciyi yaratmaktı. İlk göz ağrımız olan Gayrettepe şubesinin içerisinde kavurma alanı, yaratıcı bir mutfak ve kolektif bir dükkan bulunuyor. Burası aynı zamanda Petra'nın tüm operasyonlarını yürüttüğü laboratuvarı ve üretimhanesi.

TOPAĞACI

Petra Topağacı tam bir mahalle kahvecisi olarak Nişantaşı’nın tarihi Topağacı muhitinde açıldı. 1930'lardan esinlenmiş dokusu, bar yemekleri menüsü ve servis anlayışı ile unutulmaz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Teşvikiye, Prf. Dr. Orhan Ersek Sk. 18/7, Şişli / İstanbul
  • Hafta İçi: 08:00-20:00
  • Hafta Sonu: 10:00-20:00

KANYON KIOSK

2014 yazından beri Kanyon AVM içerisinde yer alan Petra Kiosk, haftada 7 gün özenle hazırladığı kahvelerini, harika bir atıştırma menüsüyle birlikte sadece TO-GO olarak servis ediyor. Sezonluk kahveler, fırından taptaze çıkan ürünlerle buluşuyor. Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler için de, arka bahçede yemyeşil bir oturma alanı yer alıyor.

Esentepe, Büyükdere Cd. No:185, 34394 Beşiktaş/İstanbul
  • Hafta İçi: 08:00-22:00
  • Hafta Sonu: 10:00-20:00

MASLAK DELI

Fütüristik bir bar tasarımı, etkileyici bir mutfak ve olmazsa olmaz kahveler. Siparişleri paket yaptırıp götürmek de, saatlerce zaman geçirmek de mümkün. Yenilenen Mudo Concept'in girişine konumlanan Maslak şubesi, günün her saati benzersiz bir deneyim yaşamak isteyenler için birebir.

KOLEKTIF HOUSE LEVENT

Kolektif House Levent'in içinde yer alan Petra Kantina, üye olan olmayan herkese kucak açıyor. Nitelikli kahvelerini ve Kolektif House için hazırlanan özel yemek menüsünü, hafta içi her gün tüm misafirlerine keyifle sunuyor.

BEBEK

Bebekteki kafemiz tam bir eski mahalle kahvesi. Boğazın en güzel mahallelerinden, Bebek’in arka sokaklarında, anneanne evi kıvamında tiril tiril bir bahçenin içindeyiz. Full menu, General Store ve en taze kahvelerimizle arkalarda biryerlerdeyiz. Gelin bizi bulun.

Küçük Bebek Caddesi No: 38 D: 1 Beşiktaş / İstanbul
  • Salı - Cuma: 08:00-20:00
  • Hafta sonu:10:00 - 20:00
  • Pazartesi: Kapalı